Норвежский лыжник Крюгер выиграл скиатлон на ЧМ-2023, Клебо — второй

Норвежский лыжник Крюгер выиграл скиатлон на ЧМ-2023, Клебо — второйВ Планіце (Словенія) проходить чемпіонат світу з лижних видів спорту. Розіграно медалі у чоловічому скіатлоні (15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем).

Весь п'єдестал зайняли норвежці. Перемогу здобув Сімен Хегстад Крюгер, випередивши Йоханнеса Клебо на 12,2 секунди та Шура Рете на 14,1.

Переможець визначився до позначки 23,4 км, де Крюгер випереджав Рете на 10 секунд, а Клебо — на 25. Доля срібла вирішувалася на останніх двох кілометрах, коли Клебо наздогнав і випередив Рете, що відстав.

Зазначимо, що для Клебо це друга медаль у Планиці. У четвер, 23 лютого, він виграв золото у спринті класичним стилем на 1,5 км.

У скіатлоны українці Руслан Денисенко і Дмитро Драгун кругові, а Олександр Лісогор– не фінішував.