Скелетоніст Ярослав Лавренюк – срібний призер IV Зимових Юнацьких ОІ

Ярослав Лавренюк. Фото: NOC України

В Канвондо (Південна Корея) продовжуються IV Зимові Юнацькі Олімпійські Ігри.

Срібним молодіжного форуму чотириріччя став прапороносець збірної України скелетоніст Ярослав Лавренюк. Медаль, яку виборов 16-річний спортсмен з Житомирщини, стала першою в олімпійській історії нашої держави у змаганнях з цього виду спорту.

Ярослав Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.

Відзначимо, що українець посідав третє місце після першого заїзду (52,89), але в другому заїзді покращив результат (52,78) і у підсумку виборов срібну медаль, випередивши господаря змагань корейця Шин Йон Су, результат якого склав 1.46,05.

Наразі у збірної України дві нагороди. Раніше бронзовим призером стала біатлоністка Поліна Пуцко в у спринті.

Вперше в історії українці завоювали одразу дві особисті нагороди зимових Юнацьких ігор.

Наразі медальний залік змагань очолює збірна Італії, спортсмени якої завоювали 14 медалей (9-2-3), друга – Франція – 13 (6-3-4), третя – Німеччина 12 (6-3-3). Збірна України посідає 22 місце – 2 (0-1-1).

IV Зимові Юнацькі ОІ. Канвондо (Південна Корея)