Український санкар Антон Дукач з особистим рекордом - у топ-10 Євро

Український санкар Антон Дукач з особистим рекордом - у топ-10 ЄвроУ латвійській Сігулді проходив чемпіонат Європи по санному спорту.

Участь на турнірі у Сігулді взяли 29 санкарів. Усі вони входили до заліку Кубка світу, однак на Євро змагалися 25 спортсменів - ще чотири представляли інші континенти, тож до заліку не потрапляли.

Україна здобула найкращий результат за останні 15 років в чоловічих одномісних санях. Це вдалося санкареві Антону Дукачу, який фінішував 10-м. Він став першим українцем щонайменше за останні 15 років, який зміг показати такий високий результат. Це його особистий рекорд.

Інший українець Андрій Мандзій претендував на медаль, однак у підсумку не втримався навіть у топ-10.
Мандзій розпочав виступ під восьмим номером. І показав третій найкращий проїзд етапу: український санкар подолав дистанцію за 48.763 секунди. У другому заїзді Мандзій показав лише 20-й результат і не зміг утримати бронзу, посівши 12-е місце.

Санний спорт. Чемпіонат Європи. Сігулда, Латвія.
1. Макс Ланенган (Німеччина) 1:37.588