Формула-1. Гран-прі Саудівської Аравії. Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію

Формула-1. Гран-прі Саудовської Аравії. Макс Ферстаппен виграв кваліфікаціюСьогодні, 8 березня у Джидді на другому етапі чемпіонату світу-2024 з автоперегонів у класі машин Формула 1 – Гран-прі Саудівської Аравії  відбулася кваліфікація.

Кращий результат показав пілот «Ред Булл» Макс Ферстаппен – 1 хвилина 27,472 секунди. Для нідерландця це другий поул у сезоні і 30-й у кар’єрі.

Другий час продемонстрував Шарль Леклер («Феррарі») - +0,319.

Другий ряд стартової решітки займуть напарник Ферстаппена Серхио Перес (+0,335) та Фернандо Алонсо («Астон Мартін») - +0,374

З третього ряда стартуватимуть гонщики команди «Макларен» - Оскар Піастрі (+0,617) і Ландо Норріс (+0,660).

Олівер Берман, який замінив Карлоса Сайнса у складі «Феррарі», не пробився у фінальний сегмент кваліфікації, посівши 11-е місце.

Гонка Гран-прі Саудівської Аравії відбудеться у суботу, 9 березня, і розпочнеться о 19:00 за київським часом.