Вімблдон-2024. Світоліна обіграла Жабер у третьому колі

Вімблдон-2024. Світоліна обіграла Жабер у третьому коліУ Лондоні (Велика Британія) на третьому у сезоні турнірі Великого шолома – Вімблдоні на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу й крокету у жінок в одиночному розряді проходили матчі третього кола.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№21 WTA) у двох сетах завдала поразки десятій ракетці світу Онс Жабер з Тунісу з рахунком 6:1, 7:6(1).

Матч тривав 1 годину 20 хвилин. За цей час Світоліна реалізувала два з трьох брейк-пойнтів та відіграла обидві брейк-пойнти суперниці. Еліна один раз подала навиліт і уникла подвійних помилок, а Жабер виконала два ейси і двічі помилилась при подачі. В особистому протистоянні тенісисток попереду українка – 4:1.

За вихід у чвертьфінал українська тенісистка зіграє проти китаянки Ван Сіньюй (№42 WTA).

Нагадаємо, що  найкращий результат Світоліної на турнірі - півфінал у 2019 і 2023 роках.

Теніс. Grand Slam. Wimbledon. Лондон (Велика Британія). Трава (відкриті корти). Призовий фонд £20,342,000. Одиночний разряд. 128 учасниць.