Індіан Веллс. Возняцкі з Кербер, а також Свьонтек з Путінцевою зустрінуться в 1/8 фіналу

Індіан Веллс. Возняцкі з Кербер, а також Свьонтек з Путінцевою зустрінуться в 1/8 фіналуВ Індіан Веллсі (США) на турнірі категорії WTA 1000 - BNP Paribas Open з призовим фондом $9,258,080 у жінок проходять матчі третього кола.

Представниця Данії Каролін Возняцкі (№204 WTA) здобула перемогу у трьох сетах над американкою Кеті Волинець (№131 WTA) здобула з рахунком 6:2, 4:6, 6:0.

Матч тривав 2 години 10 хвилин. Возняцкі виграла сім подач суперниці і упустила три своїх. Навиліт тенісистки не подавали, при цьому Каролін припустилась чотирьох подвійних помилок, а Кеті – трьох.

За виход у чвертьфінал турніру Возняцкі посперечається з німкенею Анжелік Кербер (№607 WTA), яка перемогла Вероніку Кудерметову (№19 WTA) – 6:4, 7:5.

Теніс. WTA 1000 - BNP Paribas Open. Індіан Веллс (США). Хард.  Призовий фонд $9,258,080. Одиночний розряд. 128 учасниць.|