WTA. Абу-Дабі. Марта Костюк стартувала з перемоги

WTA. Абу-Дабі.  Марта Костюк стартувала з перемогиВ Абу-Дабі (ОАЕ) на турнирі категорії WTA 500 Mubadala Abu Dhabi Open з призовим фондом $780,637 в одиночному розряді проходять матчі першого кола.

20-річна українська тенісистка Марта Костюк (WTA №57) перемогла 32-річну румунку Сорану Кірстю (WTA №63) з рахунком 6:2, 1:6, 6:2.

За 1 годину 53 хвилини ігрового часу Костюк реалізувала три брейк-пойнти з десяти можливих, Кірстя – два з восьми. Марта виконала чотири ейса и припустилась п’ятьох подвійних помилок, а Сорана один раз подала навиліт і двічі схибила на подачі. Тепер в їх особистому протистоянні рахунок став рівним – 1:1.

За виход в чвертьфінал змагань Костюк зіграє проти Белінди Бенчич зі Швейцарії  (WTA №9), яка отримала другий номер посіву і перше коло пропускає.

Теніс. WTA500 - Mubadala Abu Dhabi Open. Абу-Дабі (ОАЕ) Хард.  Призовий фонд $780,637. Одиночний розряд. 32 учасниці