Фігурне катання. ЧС. Спортивна пара з Японії виграла коротку програму; Сєрова і Хобта – 22-гі

Фігурне катання. ЧС. Спортивна пара з Японії виграла коротку програму; Сєрова і Хобта – 22-гіСьогодні, 22 березня, в Сайтамі (Японія) стартував чемпіонат світу з фігурного катання.

Змагання відкрили спортивні пари. Після віконання короткої програми лідируют японці Ріку Міура и Рюіті Кіхара з результатом 80,72 бали. На другому місці американці Алекса Кнірім і Брендон Фрейзер. Першу трійку замкнули італійці Сара Конті і Нікколо Мачі.

Дебютанти чемпіонату світу серед  дорослих, українська пара - 16-річна Віолетта Сєрова та 19-річний Іван Хобта не кваліфікувались до наступного раунду змагань, зайнявши 22-ге місце з результатом 44,74 бали.

Чемпіонат світу з фігурного катання відбувається з 20 по 26 березня 2023 року.