Збірна України з тхеквондо – переможець турніру у Румунії

Збірна України з тхеквондо –переможець турніру у Румунії

Тхеквондисти збірної України зайняли перше загальнокомандне місце на турнірі, що проходив у столиці Румунії Бухаресті і був останнім відбірковим стартом перед  Європейськими іграми-2023.

На рахунку українців одна золота, п'ять срібних та чотири бронзові нагороди.

Переможцем став Андрій Чумаченко у ваговій категорії до 68 кг.

Срібні нагороди виграли Максим Маненков (до 54 кг), Уляна Куц ( до 67 кг), Сімур Мірзоєв (до 68 кг), Ірина Пипоть (до 73 кг), Олександр Чумаченко (до 74 кг).

Бронзовими призерами стали Еріка Бригіда (до 49 кг), Дар'я Костеневич (до 57 кг), Марія Лабузова (до 62 кг), Поліна Кучерява (до 73 кг).

Відзначимо, що Андрій Чумаченко разом із золотом виборов ще й путівку на Європейські ігри, які відбудуться нинішнього літа у польському Кракові.

Загалом наша збірна з тхеквондо буде представлена на головному мультиспортивному форумі континенту сімома спортсменами. Ще шість ліцензій Україна  отримала раніше за рейтингом.

За матеріалами: Укрінформ