«Тур країни Басків». Голандець Іде Шеллінг виграв 2-й етап і очолив загальний залік (+Відео)

«Тур країни Басків». Голандець Іде Шеллінг виграв 2-й етап і очолив загальний залікСьогодні, 4 квітня, в Іспаніі на 62-й шосейній багатоденній велогонці Світового туру USI «Тур країни Басків» пройшов другий етап. У змаганнях приймають участь 160 спортсменів, які представляють 23 команди.

Переміг нідерландський велогонщик Іде Шеллінг, який подолав 193,8 км горбистого маршруту за 4 години 53 хвилини 33 секунди. Другим став італієць Маттео Собреро, першу трійку замкнув француз Давід Гауду, обидва з часом переможця.

Загальний залік очолив голландець Іде Шеллінг та випереджає на 4 секунди італійця Маттео Собреро і на 6 секунд француза Давіда Гауду.