Євробаскет-2023. Україна обіграла Фінляндію в матчі відбору

Євробаскет-2023. Жіноча збірна Україна обіграла Фінляндію в матчі відбору

Сьогодні, 9 лютого, в Ризі (Латвія) жіноча збірна України в номінально домашньому матчі відбору на Євробаскет-2023 здобула перемогу над командою Фінляндії з рахунком 74:59.

України поступилися в першій чверті (15:16), виграли другу (31:20) і третю (21:10), програла четверту (7:13).

В збірній України найрезультативнішою стала капітан команди Аліна Ягупова, котра за 32 хвилини на паркеті оформила дабл-дабл - 22 очка та 10 підборів.

Тепер команда Срджана Радуловича 12 лютого, також в столиці Латвії, зіграє домашній матч проти збірної Литви. Для виходу України на Євробаскет обов'язковою умовою є перемога в матчі проти Литви.

Нагадаємо, на чемпіонат Європи вийдуть переможці груп, а також чотири кращих команди серед тих, які посядуть другі місця.

Эвробаскет-2023. Кваліфікація. Рига (Латвія). 9 лютого

Група В
Україна – Фінляндія - 74:59 (15:16, 31:20, 21:10, 7:13)

Україна: Дубнюк 5, Філевич 12, Ягупова 22 + 10 підбирань – 8 втрат, Мазніченко 11 + 6 підбирань + 4 передачі, Юркевічус 8 + 11 підбирань + 5 передач – старт; Уро-Ніле 14, Балабан 2, Дацько 0, Гаврильчик 0, Горобець 0, Алексейчик 0.